On-line průběh jednání mezinárodního evaluačního panelu

Ve dnech 9.–13. 11. proběhlo jednání s 11 součástmi MU (bez FaF) a vedením univerzity v rámci hodnocení podle Metodiky 2017+. Přečtěte si více o tom, jak celý týden proběhl.

18. 11. 2020 Petr Kalíšek

Na základě protipandemických opatření jednotlivých států i ČR organizační tým z Odboru výzkumu na RMU přesunul dlouho plánovanou návštěvu mezinárodního evaluačního panelu (MEP) do on-line prostředí. Celkem proběhlo přes 13 schůzek se zástupci vedení MU a s delegacemi z 9 fakult a dvou institutů (CEITEC MU a ÚVT). Všechna jednání byla facilitována ve službě Zoom, kterou MU používá na páteřní síti CESNET. Detailní program jednání můžete najít zde (po přihlášení).

Mezinárodní tým evaluátorů se v průběhu 4 intenzivních dnů z prezentací dozvěděl podrobné informace nutné pro zhodnocení jednotek i celé univerzity. Evaluační report bude vyhotoven a předán na konci listopadu vedení MU k vyjádření.

Velmi děkujeme všem kolegům a kolegyním ze zapojených fakult a institutů za jejich přípravu na tuto důležitou událost.

Přehled všech článků